|
|
|
De Heenreis
|
|
|
|
De camper opgehaald, op weg naar de 1e halte: Mueller State Park
|
|
|
|
Mueller State Park, met een uitstapje naar de Valley of the Gods en Cripple Creek
|
|
|
|
Via Florissant Fossile Beds naar Great Sand Dunes National Park
|
|
|
|
The Road to Mesa Verde plus een korte trip het park in
|
|
|
|
Mesa Verde
|
|
|
|
Gooseneck State Park
|
|
|
|
Grand Canyon, trip terug naar Desert View en de volgende dag naar Kaibab Lake
|
|
|
|
Via een stukje Route 66 naar de Hooverdam en daarna door naar Las Vegas
|
|
|
|
Las Vegas, een hele dag op de 'Strip' rondgekeken
|
|
|
|
Richting Death Valley, via Red Rock Canyon
|
|
|
|
Death Valley, hot as hell
|
|
|
|
Spring Mountain, na alle woestijngebieden weer eens wat bossen en bergen
|
|
|
|
Valley of Fire
|
|
|
|
Zion
|
|
|
|
Kodachrome Basin
|
|
|
|
Van Kodachrome naar Bryce (en weer terug)
|
|
|
|
Van Kodachrome naar Fruita met een trip door Capital Reeve National Park
|
|
|
|
Natural Bridges inclusief rondrit door het park
|
|
|
|
Canyonlands, the Needles District
|
|
|
|
Moab
|
|
|
|
Arches
|
|
|
|
Canyonlands, the Island in the Sky
|
|
|
|
Colorado National Monument
|
|
|
|
Black Canyon of the Gunnison
|
|
|
|
Collegiate Peak, Buena Vista
|
|
|
|
Dillon, op weg naar de Rocky Mountains
|
|
|
|
Laatste stop voor de Rocky Mountains, Grand Lake - Green River
|
|
|
|
Rocky Mountain National Park, Aspenglen campground
|
|
|
|
Exit Rocky Mountains, via Lilly Lake naar Cold Springs
|
|
|
|
Laatste echte hoogtepunt: Echo Lake en Mount Evans
|
|
|
|
Via Red Rocks terug naar Cherry Creek Statepark, Denver (en daarna naar huis ......)
|
|
|
|
De laatste dag, van Cherry Creek terug naar Road Bear om de camper in te leveren (geen foto's meer)
|
|
|
|
|